Upoznaj EU u Danskoj 2008
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Upoznaj EU u Danskoj 2008

mesto za online okupljanje svih ucesnika konkursa
 
HomeGalleryLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Medijska pojavljivanja

Go down 
+7
alex ivanjica
Dusan SV
kaca
Zivan
Новосађанин
Milija
Admin
11 posters
АуторПорука
Admin
Admin
Admin


Male Број порука : 65
Age : 34
Локација : Valjevo
Registration date : 06.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptyTue Apr 15, 2008 2:09 pm

e pa....ljudi....sad smo poznati...

Konacno se Mashan oglasio...i eto nas na FOXU....

za sve one koji nisu videli nas prilog koji je isao u udarnom terminu Shocked ,mogu to da pogledaju i na youtube...

Unapred se izvinjavam zbog loseg kvaliteta snimaka...al sta da se radi....nema svako kamkorder Very Happy

Takodje...ja sam u amfiteatru svoje skole juce odrzao press konferenciju vezano za ovaj projekat...koja je bila pun pogodak...svi regionalni mediji su bili prisutni...kao i dopisnici Blica,Kurira,i Vecernjih Novosti....

sto znaci....kupujte danas i sutra Blic,Kurir i Vecernje novosti...i videcete clanak o nama sigruno....podelio sam novinarima zajednicke slike,mozda cete videti i sebe u novinama....govorio sam i o nasem druzenju...zapravo,pozdravio SVE od nas 50(i Cecu i Dubravku)....samo sto to nisu pustili na tv,ali su zato pustili ono kad sam pricao i o zabavnom parku i kako smo se provodili....uglavnom,to mozete isto pogledati na youtube..i to sam postavio....

Epa,sad kad je krenulo...ocekujem da cujem i od drugih kako se "provode" ovih dana sa novinarima Very Happy


Link:
NA FOX-u

Link2:
na tvVALJEVO


zzop.....odo' sad u ilegalu....


Последњи изменио Admin дана Wed Apr 16, 2008 7:58 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
http://denmark2008.omgforum.net
Milija




Male Број порука : 15
Age : 33
Локација : Priboj
Registration date : 10.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptyWed Apr 16, 2008 4:30 pm

Kod mene nisu ni znali da sam bio u Danskoj Smile

A i da jesam, neki mesar je kupio lokalnu tv stanicu i ima radio stanicu tako da samo ako ima snimak gde pevam Kupi mi majko top u Danskoj, mogu da dobijem medijsku paznju i pricam. Mozda nesto i budem pisao za lokalni casopis. Ali bice u ovom Microsoftovom ucenickom casopisu Smile
Назад на врх Go down
Admin
Admin
Admin


Male Број порука : 65
Age : 34
Локација : Valjevo
Registration date : 06.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptyWed Apr 16, 2008 7:57 pm

Pa,nisu ni kod mene znali u skoli da sam isao u Dansku...dok se nisam upoznao sa jednim covekom iz Evropskog pokreta u Valjevu....i on im je to i stavio do znanja i insistirao na konferenciji.
Da nije bilo toga...oni bi i dalje mislili da niko iz Valjeva nije isao....cak...ne znam ni da li su uopste bili upuceni u taj konkurs....niko nista ne zna Very Happy
Vi imate Microsoftov ucenicki casopis????O cemu se tu uglavnom pishe???

Jel to vezano za Informatiku,ili ima i nesto onako generalno???

Ima li kod vas Microsoftov razvojni centar...ili....otkud kod vas Microsoftov casopis???CCCC...sto to nema i kod nas:((((((
Назад на врх Go down
http://denmark2008.omgforum.net
Milija




Male Број порука : 15
Age : 33
Локација : Priboj
Registration date : 10.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptyThu Apr 17, 2008 12:48 am

Ma ne kod nas Smile

Ovako ja kojekude imam za nesto sto radim oko popularizacije fizike podrsku Microsofta. Onda su me ukljucili u celu pricu oko casopisa.

Svi oni koji pisu ili imaju zelju da pisu pravac na:

http://www.microsoft.com/scg/obrazovanje/pil/casopis/casopiszaucenike.mspx

A za vise informacija imate mene (mozete i na msn: milija_jovicic[at]hotmail.com).

U mom gradu skoro da nema nista, to je obicna rupa koja izgleda ovako sa strane lepo iznutra trulo. Ali ipak obozavam prirodu mesta u kome zivim.
Назад на врх Go down
Новосађанин

Новосађанин


Male Број порука : 33
Age : 33
Локација : Нови Сад - Ново Насеље
Registration date : 09.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptyThu Apr 17, 2008 1:06 am

Што се мене тиче, планирам мало да се ангажујем у медијским појављивањима... За свој школски часопис ускоро завршавам текст о нашем упознавању Европе, али волео бих да још људи из Војводине сазна нешто о томе.

Видећу да ли су новинари из ТВНС заинтересовани за неку репортажицу, а ако то не успе покушаћу са Новосадским Дневником....

Ако неко има савет како могу да успем у овим својим намерама... нека изволи... Ђорђе највише се на тебе ослањам, ако те је блам да ме упутиш обрати ми се на привате Wink Cool Ипак си ти прошао кроз све то...
Назад на врх Go down
Zivan




Male Број порука : 9
Age : 33
Локација : Inđija
Registration date : 18.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptyFri Apr 18, 2008 1:13 pm

Mi iz Inđije smo bili na lokalnim televizijama i u Blicu pre puta u Dansku, a Maša je išla na jutarnji program na b92...
Назад на врх Go down
kaca

kaca


Female Број порука : 9
Age : 33
Локација : planeta Kripton
Registration date : 08.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptyFri Apr 18, 2008 9:50 pm

Ajde, kad se već Đorđe hvali mogu i ja Very Happy
*napomena: ovde govorim o pojavljivanjima u medijima SAMO u protekle dve nedelje

Dva priloga na RTS-u (jedan o putovanju u Dansku, drugi o gostovanju Danaca u Ks-u)
Dva priloga na RTK + gostovanje u nedeljnom popodnevu sa Milicom Milojevic
Prilog na "Plusu"
Reportaza u "Pobedi" i "Gradu"
Clanak u "Blicu" (nedelju dana pre Đoletovog)
radio emisije (ukljucujuci i "Panoramu")

I, naravno, skolski list i MINGL!!!

Very Happy Very Happy Very Happy
Назад на врх Go down
Admin
Admin
Admin


Male Број порука : 65
Age : 34
Локација : Valjevo
Registration date : 06.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptySat Apr 19, 2008 2:40 pm

Hey ljudi...objavite linkove za to.....ili postavite klipove na youtube....

I UBUDUCE KAD SE NEKO POJAVI NEGDE,NEKA JAVI DA GA GLEDAMO!!!

dajte ljudi...ocu da se hvalim ovim retardima is tehnicke da se druzim sa VIP licnostima Very Happy

4Kaca-....nisu ovo bas hvalospevi lol! .....nego zato forum valjda i sluzi,da skupimo isecke iz novina,klipove sa tv....pa eto i sa radija kad vec cak i to pominjes....Ja sam bio na radju "Patak"(ima nacionalnu frekvenciju...valjda Smile ),i na radiju "Valjevo",kao i "Istocnik"(al dobro,tu mi radi komsija,pa mogu kad ocu Razz )....dodushe,to nisam ni navodio,jer nisam snimio kad je bilo...pa jbg...uvek me iznenade Smile ,kao onomad na Foxu.
Btw,skoz zaboravih da treba i za skolski casopis da se pise izvestaj,i to pre raspusta What a Face Shocked affraid ...hvala...

inace,ostao sam duzan link blic,pa evo(za sve koji nisu videli NAS,ne moj,prilog u Blicu):

http://www.blic.co.yu/srbija.php?id=38080

a sto se tice individualnog,bas juce je izasao clanak u 'Napred'-u....oni i nemaju svoju online arhivu...al evo kako je to izgledalo(ako se hvalimo...da idemo do kraja Very Happy Very Happy Very Happy ):
https://2img.net/r/ihimizer/img255/4599/napredvz2.jpg
i u Vecernjim novostima danas(tj juce):
https://2img.net/r/ihimizer/img186/5004/vecernjenovosticopyhm0.jpg

4Nenad-Izvini sto ti tek sad odgovaram.Nisam bas najiskusniji sa foruma za davanje saveta,al iz svega ovog,mogu ti definitvno reci 2-3 reci...Obrati se skoli prvo,reci da hoces da ih "afirmishesh",i da preneses iskustva iz Danske...da vidis kako ce odma da te tretiraju bolje...i bice zainteresovani za saradnju...cim imaju koristi od toga..odma su zainteresovani...
Za TV,samo nemoj da mucas,i valjaj zvaku onu standardnu...Evo npr,ako si video ovaj link sa NAPRED-a(jes da je loseg kvaliteta...)...ona zena na slici pored mene,zamenik direktora.Ona i ja smo u skoli na krv i noz.....al zato za TV smo oboje valjali zvaku,i bili kao "ljubazni"....ona se cak sluzila i lazima da se ne bi obrukala...pa je rekla da sam odlican,iako zna da mi je falila jedna ocena za odlican uspeh,pa su me izradili.U zivotu mi se nije nasmejala,a sad se samo kezila na TV....Tako da...samo teraj i uzivaj...Nadam se da sam ti bar malo pomogao.I da....budi spreman na svakakve reakcije...vecina,zapravo,90% ce ti biti pozitivne...al uvek ces naleteti na neku budalu...Evo...ja sam se bas lepo smejao kad sam video da je jedan lik kad me je video preko cele strane samo rasirio oci....a posle i pocepao Blic....tako da....ako neko ima slicne zanimljive situcaje,neka napishe...mozda ima jos budala sem u VA lol!
I takodje,nemoj da se svadjas sa Milijom oko "navijachkih problema"...najbolje je da se to zaboravi!

Naravno,kad sve ovo skupimo za svih nas 50,ja bih seo malo za komp...tj malo duze...i sve to izmontirao i napravio neki multimedijalni program,ili isto kao kratki film....pa ako moze Mashan,MOGU I JA What a Face ,to bih naravno razdelio svima.To mi je bar bila pocetna zamisao...TAKO DA,STAVLJAJTE STO VISE STVARI...ALI NE SAMO DA NAVODITE,NEGO POSTAVITE ILI NA YOUTUBE,ILI UPLOAD-UJTE ILI SKENIRAJTE SLIKE NA NEKI SAJT,ILI AKO IMA VEC NEGDE NA NETU O VAMA,SAMO NAPISITE LINK,BILO STA! Wink
Назад на врх Go down
http://denmark2008.omgforum.net
Dusan SV




Male Број порука : 5
Age : 33
Локација : svilajnac
Registration date : 12.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptyMon Apr 21, 2008 12:13 am

Ljudi ja nisam bio nigde.

Cak sam se i nudio, ali nisu smatrali pricu dovoljno vaznom...

to je mala sredina, vaznije je ko se sa kim smuvao i ko je kupio kravu, nego odazak u Dansku
Назад на врх Go down
alex ivanjica




Male Број порука : 12
Age : 33
Локација : Ivanjica
Registration date : 16.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptyMon Apr 21, 2008 9:44 pm

E,Dusane,ti si kao neki lik iz Domanovićevih pripovedaka,koga sredina sputava Very Happy
Назад на врх Go down
Bojana




Female Број порука : 8
Age : 33
Локација : Surdulica
Registration date : 07.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptySat Apr 26, 2008 11:13 pm

U potpunosti se slažem sa Dušanom!! Laughing Laughing
I kod mene je tako!!Kakve novine,kakva televizija,kod nas na lokalnoj prikazuju samo političare(ove naše-lokalne)kako se svađaju i "dele pravdu"!! Sleep
Назад на врх Go down
matorizr

matorizr


Male Број порука : 7
Age : 34
Локација : Zrenjanin
Registration date : 20.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptySun Apr 27, 2008 11:42 am

Ja sam bio na RTS-u, kviz "Zdravo Evropo", i eto sad na FOX-u. Lepo, ali to je tek pocetak
Назад на врх Go down
Jovana M.

Jovana M.


Female Број порука : 43
Age : 33
Локација : Arthur Ashe Stadium
Registration date : 19.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptySun Apr 27, 2008 9:56 pm

I ja sam bila u kvizu "Zdravo Evropo"! Jao, pa to ja nisam znala, Stefane!

Djordje i ja planiramo da odrzimo prezentaciju o Danskoj, a inace smo gostovali na lokalnom radiju i pricali o Danskoj 45 minuta...
Назад на врх Go down
Stefan KL




Male Број порука : 48
Age : 33
Локација : Kladovo
Registration date : 19.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptyTue Apr 29, 2008 4:52 pm

Bravo! Bravo! Nema sta..... svi smo postali 'zvezde'!!!! Pa kad smo vec kod medijskog pojavljivanja i ja se mogu pohvaliti da su o meni snimljene 2 emisije od po 45min. na lokalnoj televiziji u vezi sa ovim putovanjem u Dansku. A znate sta mi je najsmesnije? To sto kada idem ulicom ljudi oko mene se okrecu za mnom i cujem kako medjusobno pricaju ono u fazonu : 'To je ono dete sto je islo u Dansku.... bla bla bla....'. Sada smo zaista postali poznate licnosti.... mozemo ocekivati i poziv za ucesce u VIP VB! Very Happy hahahahahahahahahaha
Назад на врх Go down
Admin
Admin
Admin


Male Број порука : 65
Age : 34
Локација : Valjevo
Registration date : 06.04.2008

Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja EmptySun May 04, 2008 4:28 pm

Ocekujte poziv od Velikog Brata! lol!


P.S.-da li je neko postavio nesto na youtube?
Назад на врх Go down
http://denmark2008.omgforum.net
Sponsored content





Medijska pojavljivanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Medijska pojavljivanja   Medijska pojavljivanja Empty

Назад на врх Go down
 
Medijska pojavljivanja
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Upoznaj EU u Danskoj 2008 :: Konkurs :: O programu-
Скочи на: